Uludağ Bölge Müdürlüğü

Misafirhanemiz

Marmaranın büyülü atmosferine birde Mudanya Misafirhanesinden bakın...

Yeşille mavinin eşsiz uyumuna tanıklık edeceğiniz, düş ile gerçeğin birbirine girdiği mekana, Mudanya Gümrük Misafirhanesine hoşgeldiniz.Yaşam tarzından ödün vermeden, alışkanlıklarınızı ve konforunuzu tatildede sürdürmek istiyorsanız sizleri, pek çok kültüre ev sahipliği yapan Bursa'da Mudanya güneşinin sıcaklığı ve Marmara denizinin berrak sularına, Mudanya Gümrük Misafirhanesine davet ediyoruz.
Trilye, Güzelyalı, Zeytinbağı, Mudanya gibi antik yerleşim merkezlerinin kalıntıları arasında yer alan misafirhanemiz klasik ve modern mimarinin ürünü olan, doğal ve kültürel mirasa saygılı her şeyin sizin konforunuz ve rahatlığınız için tasarlanmış olduğu bir mekandır.

 


Oda ve Yatak Sayısı
8'i süit 12'si tek kişilik olmak üzere konukevimizde 20 adet oda bulunmaktadır. Odaların hepsinde konforlu yataklar mevcuttur.

Oda Özellikleri;
Odalarımızda buzdolabı, TV, uydu, telefon, klima ve konforlu yataklar mevcuttur. Nezih bir ortamda güler yüzlü personellerle hizmet verilmektedir.

Yeme İçme;
Kahvaltı servisimizin yanı sıra bahçemizde olan kamelyada istek halinde, mangal keyfi ve 5 çayının tadını çıkarabilirsiniz.

Fasilite ve Servisler;
İnternet (24 Saat), otopark imkanı, Dinlenme Odası

Spor;
Misafirhanemizde sağlıklı yaşamın vazgeçilmezlerinden olan kapalı spor ve fitness salonu bulunmaktadır. Misafirhanemize ücretsiz olan servisimiz malzeme metaryali bakımından da bir spor centerın içinde bulunması gerekenlerle eşdeğerdir.

Konum;
Denize sıfır mevkide bulunan misafirhanemiz Montaine Hotel yanında bulunmaktadır. Mudanya Gümrük müdürlüğünün 5 katının son 2 katı olan misafirhanemiz Bursa'nın en güzel sahil kenti olan Mudanya'nın merkezindedir.

Ulaşım;
Misafirhanemiz Bursa'nın merkezine 28 km uzaklıkta olup Mudanya'nın merkezindedir. Merkeze ulaşım kolay sağlanmakla beraber Güzelyalı, Zeytinbağı, Tirilye gibi çevre yerlere ulaşımı da oldukça kolaydır.

Görülmesi Gereken Çevre Güzellikleri;
Mudanya Evleri: Osmanlı evlerinin en güzel örnekleri Mudanya'dır. Bu evlerin en önemlisi Tahir Paşa Konağıdır. Bu evlerin hemen hemen hepsinin bahçesi olmakla beraber genellikle özel çiçeklerle süslenmiştir.

Mrylea: Mudanya'nın 1 km güneydoğusunda bulunan ve Biritanyalılara ait olan antik bir kenttir.

Kumyaka Kilisesi: 780-797 yılları arasında Bizans İmparatoru IV. Konstantinos Porphyrogenetos döneminde yaptırılmıştır.

Mudanya Mütareke Evi Müzesi: 11 Ekim 1922 tarihinde TBMM ile İtilaf devletleri arasında Türk-Yunan savaşına son veren anlaşmanın yapıldığı binadır.

Adres ve İletişim:

Ömerbey Mahallesi Orta İstasyon Caddesi Mudanya/BURSA

Telefon: (0224) 544 17 39

                   (0224) 544 13 91 - 92