Bağlantı Gümrük İdarelerimizde 26 Ocak Gümrük Günü Etkinlikleri

                 BAĞLANTI GÜMRÜK İDARELERİMİZDE 26 OCAK GÜMRÜK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ


BURSA GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 

 
                      
 
 
İnegöl Saime Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Dış Ticaret Bölümü ögrencileri  Bursa Gümrük Müdürlüğü, Gemlik Gümrük Müdürlüğü, Gemlik Laboratuvar Müdürlüğüne ve Bursa Serbest Bölge Müdürlüğüne ziyarette bulundular. 26 Ocak Dünya Gümrük Günü dolayısıyla gerçekleşen ziyarette öğrencilere Gümrük iş ve işlemleri hakkında bilgi verildi.
 MUDANYA GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ


Mudanya Gümrük Müdürlüğü, 26 Ocak Dünya Gümrük Günü kapsamında hazırlanan törende Atatürk Anıtına çelenk sunumu yapıldı ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile tören sona erdi. 

26 Ocak Dünya Gümrük Günü kutlamalarında  personele çicek verildi.


Gümrük Müdürlüğü, törenin ardından Mudanya Kaymakamı Sayın Faik Oktay SÖZER'i makamında ziyaret etti.
GEMLİK GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 

                                                                           

 

Gemlik Gümrük Müdürlüğü  26 Ocak Dünya Gümrük Günü kapsamında hazırlanan törende Atatürk Anıtına çelenk sunumu yapıldı ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile tören sona erdi.  Çelenk sunma törenine Gemlik Gümrük Müdürü Muammer Ünal, Müdür Yardımcısı Mustafa Şahin, Kaçakçılık ve İstihbarat Bölge Amiri Uygur Atasever  ve gümrük personeli katıldı.


 

 Gümrük Müdürlüğü personeli Gemlik Kaymakamı Sayın Gürbüz KARAKUŞ’u makamında ziyaret etti.


 

Gemlik Gümrük Müdürü ve beraberindeki heyet  Gemlik Cumhuriyet Başsavcısı  Sayın Ali ÜLGER'i  makamında ziyaret etti.


 

İNEGÖL GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 
 
 

Gümrük Müdürlüğü yönetim ve personelinin katıldığı törende Atatürk Anıtına çelenk sunumu yapıldı,saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile tören sona erdi.

           


 

 Gümrük Müdürlüğü, törenin ardından İnegöl Kaymakamı Sayın Ali AKÇA'yı makamında ziyaret etti.


 Gümrük Müdürlüğü personeli İnegöl Belediye Başkanı  Sayın Alper TABAN'ı makamında ziyaret etti.

 

26 Ocak Dünya Gümrük Günü kutlamalarında ikramda bulunuldu.


 

AYVALIK GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ


 

Dünya Gümrük Günü nedeniyle Cumhuriyet Meydanı’nda Cuma sabahı saat 09.00’da tören düzenlendi. Gümrük Müdürlüğü yönetim ve personelinin katıldığı törende Atatürk Anıtına çelenk sunumu yapıldı, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

 


Gümrük Müdürlüğü, törenin ardından Ayvalık Kaymakamı Sayın Gökhan GÖRGÜLÜASLAN'ı makamında ziyaret etti.

 

Gümrük Müdürü Mesut Koç ve Gümrük Müdürlüğü personeli, Midilli-Ayvalık arası sefer yapan gemiyle ilçeye gelen yolcuları karşıladı. İnşaat nedeniyle kapalı olan binası yerine oluşturulan prefabrik bir bölümde hizmet verilen alanda yolculara çiçek ve lokum ikram edildi.     


 

BANDIRMA GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ


Gümrük Müdürlüğü yönetim ve personelinin katıldığı törende Atatürk Anıtına çelenk sunumu yapıldı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile tören sona erdi.

 

Gümrük Müdürlüğü, törenin ardından Bandırma Kaymakamı Sayın Günhan YAZAR'ı makamında ziyaret etti.

 

Gümrük Personeli tatlı ikramında bulundu. ​ESKİŞEHİR GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ

 

Eskişehir Gümrük Müdürü ve  personelin katıldığı Valilik Meydanında bulunan Atatürk Anıtına   çelenk sunumu yapıldı, ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.


Gümrük Müdürü Sadık TOPRAK başkanlığında oluşturulan heyet , Eskişehir Valisi Sayın Özdemir ÇAKACAK'ı  makamında ziyaret etti.


 


Eskişehir Gümrük Müdürlüğü İdaremizden sorumlu Eskişehir Vali Yardımcı  Sayın Akın AĞCA'yı  makamında ziyaret etti.


Eskişehir Gümrük Müdürlüğü personeli  Hasan Polatkan Havalimanı Mülki İdare Amiri Eskişehir Vali Yardımcısı Sayın Bekir Şahin TÜTÜNCÜ ​makamında ziyaret etti.

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanından Belçika'dan gelen ve Belçika'ya giden vatandaşlarımıza Dünya Gümrük Gününün anlam ve önemini hatırlatacak  ikramlarda bulunuldu.


 

KÜTAHYA GÜMRÜK MÜDÜRÜ

 

Gümrük Müdürlüğü yönetim ve personelinin katıldığı törende Atatürk Anıtına çelenk sunumu yapıldı, ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile tören sona erdi.
 
 

Kütahya Valisi Sayın  Ahmet Hamdi NAYİR, 26 Ocak Dünya Gümrük Günü  kapsamında  Gümrük Müdürü Vekili Osman ERDOĞAN ile Gümrük Müdürlüğü personelini makamında kabul etti.


 

26 Ocak Dünya Gümrük Günü dolayısıyla Kütahya Gümrük Müdür Vekili Osman Erdoğan ve Gümrük Müdürlüğü Personeli, Belediye Başkan Vekili Sayın Galip GÜLTEKİN’ i makamında ziyaret etti.


 
26 Ocak Dünya Gümrük Günü kutlamalarında çiçek ve lokum ikramında bulunuldu.
YALOVA GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ
 

26 Ocak Dünya Gümrük Günü dolasıyla hazırlanan Yalova Gümrük Müdürü ve   personelin katıldığı törende Valilik Meydanında bulunan Atatürk Anıtına  çelenk sunumu yapıldı ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.
Gümrük Müdürlüğü, törenin ardından Yalova Valisi  Sayın Tuğba YILMAZ'ı makamında ziyaret etti.
 


Gümrük Müdürlüğü, törenin ardından Yalova Vali Yardımcısı  Sayın Yıldırım UÇAR'ı makamında ziyaret etti.

 

Gümrük Müdürlüğü, törenin ardından Yalova Cumhuriyet Başsavcı  Sayın Yıldırım ÖZGÜR'ü makamında ziyaret etti.
 


Gümrük Müdürlüğü, törenin ardından Çiftlikköy Kaymakamı  Sayın Cengiz KARABULUT'u makamında ziyaret etti. 


26 Ocak Dünya Günü kutlamalarında Yalova Gümrük Müdürlüğünde 30 yılı aşan personele ağaç dikme belgesi verildi. Ardından Bakanımız Sayın Bülent TÜFENKCİ'nin hediyelerini takdim ederek, kutlamalarda bulunuldu.Gün içerisinde  personel kan bağışında bulundu.